به فروشگاه ویلا 20 خوش آمدید

تولید کننده تری دی پانل

تولید کننده تری دی پانل

لیست قیمت تری دی پنل

 • تری دی پانل ۶ سانت با فوم ۴ سانتی متری شبکه ۸*۸ قیمت هر متر مربع ۱۶۰/۰۰۰ تومان
 • تری دی پانل ۷ سانت با فوم ۵ سانتی متری شبکه ۸*۸ قیمت هر متر مربع ۱۶۵/۰۰۰ تومان
 • تری دی پانل ۸ سانت با فوم ۶ سانتی متری شبکه ۸*۸ قیمت هر متر مربع ۱۷۰/۰۰۰ تومان
 • تری دی پانل ۹ سانت با فوم ۷ سانتی متری شبکه ۸*۸ قیمت هر متر مربع ۱۷۵/۰۰۰ تومان
 • تری دی پانل ۱۰ سانت با فوم ۸ سانتی متری شبکه ۸*۸ قیمت هر متر مربع ۱۸۰/۰۰۰ تومان
 • تری دی پانل ۱۱ سانت با فوم ۹ سانتی متری شبکه ۸*۸ قیمت هر متر مربع ۱۸۵/۰۰۰ تومان
 • تری دی پانل ۱۲ سانت با فوم ۱۰ سانتی متری شبکه ۸*۸ قیمت هر متر مربع ۱۹۰/۰۰۰ تومان
 • تری دی پانل سقفی (با آرماتور کششی اماده) ابعاد ۱*۳مترمربعی ۲۴۰/۰۰۰ تومان

هزینه نصب و اجرا تری دی پانل (سال 1403)

 • نصب مترمربعی ۳۰/۰۰۰ تومان
 • شاتکریت مترمربعی ۱۵/۰۰۰ تومان
 • هزینه حمل در تهران مترمربعی ۵/۰۰۰ تومان
 • در شهرستان مترمربعی ۱۰/۰۰۰ تومان

 

اطلاعات تماس

 

ویلا 20 مجری تری دی پانل

اگر به فکر ساخت ساختمان هستید اما بابت هزینه‌ های ساخت، مقاومت بنا و عایق کاری آن نگران هستید، ویلا 20 به عنوان تولید کننده تری دی پانل، یک پیشنهاد ویژه برای شما دارد. این مجموعه که سابقه طولانی در زمینه تولید و اجرای تری دی پنل دارد، می‌ تواند به شما تضمین دهد که ساختمان شما علاوه بر عایق کاری در برابر صدا و حرارت، مقاومت خوبی در مقابل آتش سوزی و زلزله خواهد داشت.

پیشنهاد ویلا 20 استفاده از تری دی پانل

تریدی پنل که نوعی دیوار پیش ساخته محسوب می ‌شود، دارای بخش ‌های گوناگونی است که به هم پیوسته هستند. به همین خاطر می ‌توان از آن ها در بخش‌ های سقف (3d پانل سقفی)، دیوار های جدا کننده، دیوار باربر و … استفاده نمود. ویلا 20 با توجه به مزایای استفاده از تری دی پنل، استفاده از این محصول را برای کاهش هزینه‌ ها در ساخت و ساز و افزایش مقاومت بنا پیشنهاد می‌ دهد.

حتما مشاهده کنید: قیمت تری دی پانل سقفی

بهترین تولید کننده تری دی پانل

در دنیای امروزی تکنولوژی در راستای توسعه و تسهیل صنایع مختلف گام برمی‌دارد. با در نظر گرفتن این نکته که صنعت ساختمان یکی از صنایع مهم و رو به رشد در کشور ما محسوب می ‌شود، تولید انواع متریال مانند تری دی پانل که منجر به ساخت بناهای مدرن و اصولی شود، از اهمیت زیادی برخوردار است. به همین خاطر توجه به مؤلفه ‌ها و متریال جدیدی که برای ساختمان سازی تولید می‌ شوند نیز اهمیت پیدا می‌ کند. از این روی شناخت بهترین تولید کننده و مجری این محصولات مدرن نیز برای سازندگان و پیمانکاران حائز اهمیت است. گروه تولیدی ویلا 20 با بیست سال سابقه فعالیت در حوزه صنعت ساختمان و به عنوان مجری تری دی پانل بیش از ۱۰۰۰ پروژه مختلف، افتخار دارد تا این محصول را به هم‌وطنان عزیز پیشنهاد کند.

مجری تری دی پانل
مجری تری دی پانل

حتما مشاهده کنید : دیوار پیش ساخته تری دی پانل

مزایای استفاده از تری دی پانل

با توجه به اینکه انواع پانل‌های دیواری به منظور عایق تولید و استفاده می‌شوند، افرادی که قصد دارند از تری دی پانل استفاده کنند باید با مزایای آن آشنا باشند. ویلا 20 به عنوان تولید کننده تری دی پنل به خاطر افزایش اهمیت انرژی و نگرانی کارفرما و پیمانکاران برای هزینه‌ های مربوط به انرژی، تری دی پانل را پیشنهاد می ‌دهد که دارای مزایای بسیاری است.

1. ضد زلزله

تری دی پنل به واسطه متریالی که برای ساخت آن استفاده شده و تشکیل شدن از سه بخش مجزا به واسطه مش‌های فولادی به یکدیگر متصل شده‌اند، مقاومت بالایی در برابر زلزله دارد. همچنین در صورت بروز زمین لرزه به خاطر پیوسته بودن دیوارها و سقف‌هایی که با تری دی پنل ساخته شده اند، هیچ گونه آواری ایجاد نمی‌شود.

2. وزن سبک

ویلا 20 مجری تری دی پنل تضمین می‌دهد که این نوع از دیوارهای پیش ساخته نسبت به دیوار های سنتی بسیار سبک‌تر هستند و همین باعث می‌شود تا وزن کلی بنا به میزان زیادی کاهش پیدا کند.

3. نصب سریع

کاهش زمان اجرای پروژه و نصب این دیوار های پیش ساخته باعث شده تا گروه ‌های اجرا بتوانند ۱۰۰ متر از این دیوار را در عرض یک روز نصب کنند.

حتما مشاهده کنید: نصاب تری دی پانل

4. قیمت مناسب

استفاده و اجرای دیوار های پیش ساخته تری دی پانل می‌تواند نسبت به دیوار های سنتی ۲۵ درصد ارزان‌تر تمام شود.

5. عایق صدا، حرارت و رطوبت

به دلیل اینکه دیوار های پیش ساخته تری دی پانل عایق خوبی برای حرارت، صدا و رطوبت هستند، برای افرادی که از بابت صرفه‌جویی در مصرف انرژی نگران هستند، بسیار مناسبند.

6. طول عمر بالا

طول عمر بالای این پنل‌های سه بعدی باعث می ‌شود تا بتوان به صورت ابعاد مختلف و شکل ‌های گوناگون آن ها را برش داد و در بخش‌های مختلف از آن ها استفاده نمود. زیرا قابلیت نصب در سایر قسمت‌های ساختمان را دارند و مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات


دسته بندی مقالات


برچسب‌ها


اطلاعات تماس