به فروشگاه ویلا 20 خوش آمدید

قیمت دیوار پانلی مشبک عایق دار – دیوار پیش ساخته پانل کارخانه ای

قیمت دیوار پانلی مشبک عایق دار – دیوار پیش ساخته پانل کارخانه ای

لیست قیمت تری دی پنل

 • تری دی پانل ۶ سانت با فوم ۴ سانتی متری شبکه ۸*۸ قیمت هر متر مربع ۱۶۰/۰۰۰ تومان
 • تری دی پانل ۷ سانت با فوم ۵ سانتی متری شبکه ۸*۸ قیمت هر متر مربع ۱۶۵/۰۰۰ تومان
 • تری دی پانل ۸ سانت با فوم ۶ سانتی متری شبکه ۸*۸ قیمت هر متر مربع ۱۷۰/۰۰۰ تومان
 • تری دی پانل ۹ سانت با فوم ۷ سانتی متری شبکه ۸*۸ قیمت هر متر مربع ۱۷۵/۰۰۰ تومان
 • تری دی پانل ۱۰ سانت با فوم ۸ سانتی متری شبکه ۸*۸ قیمت هر متر مربع ۱۸۰/۰۰۰ تومان
 • تری دی پانل ۱۱ سانت با فوم ۹ سانتی متری شبکه ۸*۸ قیمت هر متر مربع ۱۸۵/۰۰۰ تومان
 • تری دی پانل ۱۲ سانت با فوم ۱۰ سانتی متری شبکه ۸*۸ قیمت هر متر مربع ۱۹۰/۰۰۰ تومان
 • تری دی پانل سقفی (با آرماتور کششی اماده) ابعاد ۱*۳مترمربعی ۲۴۰/۰۰۰ تومان

 

هزینه نصب و اجرا تری دی پانل (سال 1402)

 • نصب مترمربعی ۳۰/۰۰۰ تومان
 • شاتکریت مترمربعی ۱۵/۰۰۰ تومان
 • هزینه حمل در تهران مترمربعی ۵/۰۰۰ تومان
 • در شهرستان مترمربعی ۱۰/۰۰۰ تومان

 

اطلاعات تماس

قیمت دیوار پانلی مشبک عایق دار

این روزها ابزارها و مصالح متنوعی برای ساخت و ساز استفاده می شود و دست سازندگان برای این منظور کاملا باز است. تنها کافیست مروری بر بازار داشته باشید تا به مقادیر فراوان آن ها پی ببرید. البته بسیاری از کاربران برای انتخاب سردرگم می شوند و دقیقا نمی دانند چه نیازی دارند.

انتخاب دیوار پانلی مشبک عایق دار نیز مزایای فراوانی به همراه دارد و به همین خاطر عده زیادی به دنبال آن هستند. برای بررسی این که دیوار پانلی مشبک عایق دار چیست و چه خصوصیاتی دارد، تا انتها همراهمان باشید.

دیوار پیش ساخته پانلی چیست؟

دیوار پانلی مشبک عایق دار نوعی از مصالح 3D پانل بوده که سه لایه اصلی را در خود جای داده است. هر یک از این سه لایه متشکل از شبکه فولادی، عایق فوم و شبکه فولادی نقش تعیین کننده ای را در این دیوارها دارند. یکپارچه سازی مشبک های فولادی نیز به کمک خرپا صورت می گیرد که در واقع نوعی انتقال دهنده تنش برشی است. به بیان دیگر این ابزار دو شبکه فولادی را به همراه اتصال جوشی به هم وصل می کند.

دیوار پانلی مشبک عایق دار شامل چه اجزایی است؟

با این که قسمت‌ های اصلی دیوار پانلی مشبک عایق دار در بالا معرفی شد، اما نیاز است بیشتر در این زمینه صحبت شود. هسته مرکزی این دیوارها از عایق پلی استایرن، پلی اورتان یا عایق پشم به وجود آمده است و ضخامت های 5 تا 10 سانتی متر را برای آن ها در نظر می گیرند. همه این ویژگی ها باعث دوام و طول عمر بالای این مصالح می شود.

البته دو شبکه فولادی از مفتول هر یک با ضخامت 3 میلی متر و چشمه های 8 در 8 سانتی متر نیز برای این دیوارها تعیین شده است. این شبکه به فاصله یک الی دو سانتی متر از هسته مرکزی واقع شده اند که توسط مقادیر نسبتا زیادی از مفتول های قطری به هم جوش برقی داده می شوند.

پانل های مذکور در کارخانه ها با ابعاد دلخواه و از نوع دیواری تولید و سپس به محل استفاده فرستاده می شوند. بعد از نصب این دیوارها باید آن ها را با بتن ریز دانه یا بتن با ضخامت 3 تا 4 سانتی متر پوشش دهند که البته نوع سقفی آن کمی متفاوت است. بتن ریزی برای مدل سقفی باید ضخامتی در حدود 5 الی 7 سانتی متر داشته باشد.

حتما مشاهده کنید: تولید کننده تری دی پانل

انواع پانل های سه بعدی

پانل های سه بعدی به صورت کلی در دو نوع باربر و غیر باربر وجود دارند که آن ها را در ادامه بررسی می کنیم:

1. پانل دیواری باربر

اگر برای دیواره سوله ها، ساختمان های صنعتی، دیواره های محوطه، ساختمان های عاری از سازه های فلزی یا بتن آرمه و موارد این چنینی به دنبال پانل دیواری هستید، نوع باربر حتما به کمک شما خواهد آمد. بتن آرمه معمولا یک یا دو طبقه بوده و برای انبوه سازی در ساختمان ها استفاده می شود و اگر وجود نداشته باشند، پانل باربر شما را به خواسته‌تان خواهد رساند.

2. پانل دیواری غیر باربر

از سوی دیگر پانل های غیر باربر برای دیوارهای خارجی و داخلی ساختمان هایی که سازه فلزی یا بتنی دارند، استفاده می شود. بازدهی و کیفیت این دسته از دیوارها بسیار بالاست؛ زیرا ویژگی های جذابی مانند سبک و عایق بودن را در خود دارند. از برخی دیگر از کاربردهای این مصالح می توان برج ها و سوله های گوناگون را نام برد.

حتما مشاهده کنید: تری دی پنل چیست

مزایای استفاده از دیوار پانلی کارخانه ای

برخی از مهم ترین مزایای پانل های سه بعدی عبارتند از:

 • این پانل ها با وجود وزن کم خود، مقاومت فراوانی در برابر برخی شرایط و حوادث مانند زلزله دارند.
 • آن ها را باید عایق حراراتی و صورتی مناسبی به شمار آورد.
 • نصب دیوار پانلی مشبک عایق دار بسیار آسان است و تمام افراد با آموزش دیدن از عهده این کار بر می آیند. همچنین برای این نصب نیاز به نیروی انسانی زیاد و حتی نعل درگاه نیست.
 • دیوارهای پانلی سه بعدی در نهایت استحکام و یکپارچگی مناسبی را در اختیارتان قرار می دهند.
 • این که مصالح فضای کمی را در زیر بنا اشغال کنند، مزیت مهمی به شمار می رود. از این رو این هم از دیگر خصوصیات ویژه پانل سه بعدی است.

راهنمای خرید دیوار پانلی مشبک عایق دار

انواعی از دیوار پانلی مشبک عایق دار در سایت ما مشاهده می شود که هر یک ویژگی ها و کاربردهای به خصوصی دارند. کاربران با توجه به نیاز و البته سلیقه خود می توانند بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنند. با مقایسه ای میان قیمت دیوار پیش ساخته پانلی با منابع دیگر متوجه مناسب بودن آن ها می شوید.

تعرفه دیوارها به عوامل متنوعی مانند مواد تشکیل دهنده بستگی دارد که در بخش بعدی بیشتر در موردشان صحبت شده است. بعد از نهایی کردن سفارش، محصول با سرعت بالایی به درب منزل یا محل کارتان فرستاده می شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات


دسته بندی مقالات


برچسب‌ها


اطلاعات تماس